O nás

logo_microware

O NÁS

 

Naše společnost MICROWARE (tm), s.r.o. se může pochlubit dlouholetým působením v oblasti informačních technologií neboli IT služeb a to již po dobu téměř 30 let. Jako jedni z prvních jsme stáli u zrodu profesionálních IT služeb v České republice a v následujících letech jsme se intenzivně podíleli na jejich vývoji tak, aby vždy odpovídaly nejnovějším světovým trendům.

Z historie MICROWARE (tm), s.r.o.

Jediný majitel společnosti Tomáš Macourek položil základy této společnosti již v roce 1988, kdy se do aktivního podnikání vrhl pod “značkou povolení mám”. Oficiálně první společnost založil pod názvem “Tomáš Macourek” společně se získáním živnostenského oprávnění. Pod jeho vedením jsme se v roce 1991 stali prvním autorizovaným servisem dnes již legendárních 8bitových domácích počítačů Commodere (C64) a pozdější stejně populární řady Amiga.

 

Ještě jako OSVČ jsme se začali věnovat prodeji hardwaru “na klíč”, správě počítačových sítí a outsourcingu IT služeb pro různé firmy. Vzhledem k rozšiřování nabízejících služeb, počtu externích spolupracovníků a stálých zákazníků jsme se v roce 2007 rozhodli pro změnu na stávající společnost MICROWARE (tm), s.r.o.

 

MICROWARE (tm), s.r.o. dnes

Našim dlouhodobým i novým zákazníkům poskytujeme vždy profesionální a moderní IT služby, které spočívají v zajištění komplexního servisu v oblasti informačních technologií na základě jejich individuálních přání a potřeb. Nabízíme cenově dostupné avšak vždy vysoce kvalitní IT služby pro hlavní město Prahu a blízké okolí.

 

Ve spolupráci s desítkami ověřených smluvních partnerů se věnujeme výše uvedeným činnostem a rovněž spolupracujeme s největším distributory výpočetní techniky a software v ČR, přičemž se specializujeme na distribuci, nasazení a propagaci Open Source Software.

 

Rekapitulace našich služeb