MICROWARE ujíždíme na IT…

 

Microware, Tomáš Macourek

loxone_logoŘešení pro Vás  "Chytrý dům, byt, chata, kancelář"

Ve spolupráci s firmou Loxone Electronics nabízíme řešení pro Vaše obytné prostory i kanceláře. Zaměřujeme se na vývoj a výrobu řešení pro ovládání domácnosti i komerčních prostor. Hlavním úkolem společnosti Loxone je poskytovat automatizaci, která je výkonná a zároveň cenově dostupná pro každého.

Miniserver_Slider

Srdce systému Miniserver (obr. vlevo)

V Loxone inteligentní domácnosti můžete ovládat úplně vše, od vytápění až po systém fotovoltaiky, přes tlačítka nebo pohodlně z mobilního telefonu. A co je nejlepší: Vaše domácnost ví, co má v danou chvíli udělat.

V Loxone chytrém domě se ovládá všechno z centrálního místa pomocí inteligentního srdce, malé zelené krabičky, Loxone Miniserveru.

Díky této jednotce se může prostřednictvím senzoru přítomnosti ovládat nejen osvětlení, ale i alarm, hudba, větrání, vytápění, klimatizace a mnohem více. Pomocí modulů extension je možné připojit již stávající nebo nová zařízení a to jak kabeláží tak i bezdrátově.

 

Stínění, osvětlení, topeni & chlazení, hiudba, energie, alarm, monitoring, vzdálený dohled a ovládání, sauna, přístup, centrální funkce a mnoho dalšího. To lze dosáhnout tímto řešením a to jak v novostavbě tak v již používaných prostorech.

 

Chtějte vědět víc na připravovaných doménách rizeni-domu-loxone.cz, chytre-rizeni.cz, rizeni-stineni.cz, inteligentni-regulace.cz, rizeni-topeni.cz, ovladani-domu.eu, domaci-automatizace.cz,inteligentni-ovladani-domu.cz, inteligentni-rizeni-domu.cz, rizeni-osvetleni.cz a chytry-dum-byt.cz

 

Podpora při zpracování projektu zdarma, kompletní realizace vč. programování a nebo jen pomoc s nastavením...., pište již dnes na loxone@microware.cz

 

Společnost MICROWARE (tm), s.r.o. se stala Silver partnerem Loxone.